Lyžování
title Filter     Počet zobrazených
Počet Titulek článku Autor Zobrazení
1 Chcete se naučit lyžovat? Alice N. Tejkalová 1306
2 Začíná mistrovství republiky tělesně postižených lyžařů Alice N. Tejkalová 2065
3 Čeští mentálně handicapovaní lyžaři se výrazně prosadili na mistrovství světa, ve Francii vybojovali 11 medailí Daniel Pavlis 1485
4 Poslední individuální závod na lyžařském MS dokončili všichni čtyři Češi Daniel Pavlis 1414
5 Do slalomu na MS v Sestriére zasáhli všichni čtyři Češi, dva nedojeli Daniel Pavlis 1484
6 Třetí disciplínou na lyžařském MS byla superkombinace: Stanislav Loska skončil těsně za elitní desítkou Daniel Pavlis 1511
7 První česká medaile na lyžařském MS: Anička Kulíšková má zlato ze super-G! Daniel Pavlis 1630
8 Začalo mistrovství světa v alpském lyžování, Anička Kulíšková nedokončila sjezd Daniel Pavlis 1555
9 Anička Kulíšková před lyžařským MS: V Sestriére se mi líbí! Daniel Pavlis 1553
10 Přesně za týden startuje mistrovství světa v alpském lyžování, o medaile budou bojovat i Češi Daniel Pavlis 1442
11 Lyžař Oldřich Jelínek obsadil 3. místo v závodě Evropského poháru! Daniel Pavlis 1618
12 Nováčci z Kociánky na lyžích Alice N. Tejkalová 1626
13 Anna Kulíšková: největší česká medailová naděje Alice N. Tejkalová 2121
14 Radim Kozlovský: lyžař a místostarosta Alice N. Tejkalová 2188
15 Oldřich Jelínek: v 41 letech debutantem Alice N. Tejkalová 1848
16 Stanislav Loska: nejzkušenější člen české výpravy ve Vancouveru Alice N. Tejkalová 1882
17 Na paralympijské hry do Vancouveru odjede pětice českých lyžařů Alice N. Tejkalová 1932
18 V Alpách začal evropský pohár, ale bez většiny českých handicapovaných lyžařů. Je to ostuda? Alice N. Tejkalová 1681
19 Mistrovství České republiky v lyžování tělesně postižených příští rok v kalendáři IPC nebude Alice N. Tejkalová 2005
20 Výsledky českých reprezentantů na mistrovství světa v alpském lyžování - nejlepší byla Anna Kulíšková Adéla 2225