Úvodní stránka Sledge hokej Páté kolo sledgehokejové ligy nabídne duel Sparty s Vary
Páté kolo sledgehokejové ligy nabídne duel Sparty s Vary PDF Tisk Email
sporty - Sledge hokej
Redakce: Adéla   
Středa, 05 Leden 2005 20:31
Česká sledge hokejová liga spěje do finále. O víkendu se uskuteční předposlední kolo její základní části. Nejprestižnějším utkáním by měl být souboj dvou momentálně nejlepších týmů - Sparty a Karlových Varů. Jak velmi výstižně uvádí server www.skvnowaco.cz, zápas začíná v T-Mobile Aréně symbolicky "v pravé poledne". A tenhle můj oblíbený western je pěkné drama. Snad padnou i nějaké góly a neskončí to remízou nula nula jako minule.

O zajištění postupu do play-off jde Českým Budějovicím a olomouckým Kohoutům. Týmy před sebou mají vzájemné utkání na stadiónu v Jindřichově Hradci v sobotu 7. 1. od 15:00. Následující den čekají na Olomouc kolínští Draci a na Krále Hamé Sedící medvědi Zlín. Postupová matematika je následující - budějovickým sledgemanům stačí vyhrát v jednom z víkendových utkání a mají play-off jisté. Kohouti by museli podle www.sledge-olomouc.com zvítězit v obou zápasech tohoto kola a příště ve Zlíně alespoň remizovat. K tomu by ještě museli doufat, že Budějovice už nebudou dále bodovat.

Kolínští Draci si již lepší postavení v tabulce zaručeně nezajistí, přesto nepochybně nevypustí ani utkání s Olomoucí ani se Zlínem a budou se snažit trochu si zvednout před příští sezónou sebevědomí.

Alice Tejkalová s využitím informací z www.skvnowaco.cz a www.sledge-olomuc.com


 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting