Úvodní stránka Lyžování Výsledky českých reprezentantů na mistrovství světa v alpském lyžování - nejlepší byla Anna Kulíšková
Výsledky českých reprezentantů na mistrovství světa v alpském lyžování - nejlepší byla Anna Kulíšková PDF Tisk Email
sporty - Lyžování
Redakce: Adéla
Čtvrtek, 26 Únor 2009 15:30

Nejlépe se vedlo Anně Kulíškové s trasérkou Michaelou Hubačovou, která v kategorii zrakově postižených získala na mistrovství světa v alpském lyžování dvě bronzové medaile. První z obřího slalomu, který se jel v sobotu, a druhou v úterním závodu Super – G. V superkombinaci skončila na 5. místě.

Radim Kozlovský v kategorii sedících mužů skončil  na 28. místě v závodu Super –G.

Dalším soutěžícím v kategorii sedících mužů byl Oldřich Jelínek, který v pondělní superkombinaci skončil na 17. místě z 31 startujících. Radimovi se nepodařilo kvalifikovat do druhého kola.

Stanislav Loska, závodící v kategorii stojících, vybojoval v pátečním slalomu 12. místo ze  43 závodníků.  V superkombinaci skončil 18. a v závodu Super – G na 27. místě.

V kategorii zrakově postižených mužů soutěžil Jan Mrázek s trasérkou Kristou Halamičkovou, v závodu Super – G dojel na 14. místě.