Úvodní stránka Stolní tenis René Tauš byl na turnaji ve Stuttgartu ve finále
René Tauš byl na turnaji ve Stuttgartu ve finále PDF Tisk Email
sporty - Stolní tenis
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Neděle, 27 Září 2009 14:19
K poslednímu letošnímu výjezdu na bodované turnaje IPTTC se vydali do německého Stuttgartu René Tauš a Jarda Hadrava. Turnaj se dá jednoznačně označit za nejhorší akci, které jsme se letos zúčastnili, od problémů v hotelu s úzkými dveřmi do koupelny, přes složitou přepravu do herny, která trvala i hodinu, problémy s nedostatkem sběračů, až po chaos v herním plánu. Na to jsme ale po zkušenostech z předchozích turnajů v Německu zvyklí, takže jsme se vším celkem vyrovnali.
 
V soutěži Open obsadil René Tauš pěkné třetí místo, poté co prohrál v semifinále s již uzdraveným Tommym Urhaugem z Norska. Já vypadl již ve druhém kole s Francouzem Rosecem. V jednotlivcích jsme oba s přehledem vyhráli své skupiny, René Tauš úspěšně pokračoval pavoukem KO až do finále, kde opět nestačil na skvěle hrajícího Urhauga. Já jsem se nechal zaskočit v zápase o postup do osmičky Argenticem Gonzalem Acostou.
 
Největším zážitkem však pro nás byla návštěva nedaleké Porsche Arény, kde celý týden probíhalo Mistrovství Evropy ve stolním tenise zdravých. Bohužel jsme stihli pouze jeden celý čtvrtfinalový zápas - domácí hvězda Timo Boll si hladce poradila ve čtyřech setech se Švédem Gerellem za úžasného povzbuzování plného hlediště.
 
Jaroslav Hadrava
 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting