Úvodní stránka Basketbal Předvánoční výjezd basketbalistů TJ Meta Praha do rakouského Tullnu přinesl jedno vítězství
Předvánoční výjezd basketbalistů TJ Meta Praha do rakouského Tullnu přinesl jedno vítězství PDF Tisk Email
sporty - Basketbal
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Úterý, 15 Prosinec 2009 10:07
Čtvrté kolo rakouské ligy proběhlo o víkendu 12. - 13. 12. 2009 ve vánočně vyzdobeném Tullnu. Pracovní vytížení a zranění bohužel způsobily, že náš tým byl opět oslaben, neboť se nemohli zúčastnit dva hráči našeho družstva Martin Němec a Izedin Čulum. Do družstva se po určité pauze vrátil Michal Stefanu, který nakrátko odložil povinnosti „čerstvého“ otce a alespoň v sobotu náš tým herně podpořil. V Tullnu jsme absolvovali tři zápasy proti loňské špičce rakouské ligy. Podařilo se nám jednou zvítězit a celkovou bilanci výher zaokrouhlit na sedm. Nyní dvě kola vynecháváme, a tak nás další zápasy čekají až v březnu.
 
 
TJ Meta Praha  - Conveen Sitting Bulls 61 : 77 (12:22, 11:24, 20:19, 18:12)
Nutno si přiznat, že na družstvo Tullnu, v jehož kádru jsou i kvalitní cizinci, v současné době nemáme. Po únavné cestě jsme se marně snažili se soupeřem první dvě čtvrtiny držet krok. Domácí družstvo zdobila výborná střelba ze všech vzdáleností a precizní obrana. Po poločase se naše hra zlepšila, ale to již stačilo jen na zkorigování výsledku.
Střelci: Hartig L. 35, Scharf  10, Břízek 5, Sýkora 5, Šperk 5, Stefanu 1
 
 
ABSV LoFric Dolphins Sien - TJ Meta Praha 43 : 71  (9:26, 14:11, 8:16, 12:18)
Vydařená odveta za nešťastnou prohru o tři body z minulého kola. Sportovně je nutné přiznat, že nemocnost „Delfínů“ byla výrazně vyšší než u našeho družstva, což nám cestu k vítězství dost usnadnilo. Naše hra se oproti prvnímu zápasu zlepšila ve všech směrech a oslabenému soupeři jsme od prvních minut nedali žádnou šanci pomýšlet na úspěch.
Střelci: Hartig L. 31, Šperk 16, Břízek 8, Scharf 8, Hartig P. 6, Stefanu 2
 
 
GVSC Flink Stones - TJ Meta Praha   77 : 60 (20:17, 17:14, 26:11, 14:18)
Po vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme s favorizovaným soupeřem drželi krok, nám zcela utekla třetí čtvrtka, kdy se projevila herní kvalita Flink Stones. V této fázi nás soupeř přehrál ve všech směrech a naše obrana byla hrůzostrašná. V poslední čtvrtině se nám podařilo hru vyrovnat, ale opět to stačilo pouze na zkorigování výsledku.
Střelci: Hartig L. 35, Scharf 11, Šperk 8, Břízek 4, Sýkora 2
  
Více informací a foto na www.metabasket.cz
 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting