Úvodní stránka Boccia Soutěž jednotlivců v boccie pro české reprezentanty skončila
Soutěž jednotlivců v boccie pro české reprezentanty skončila PDF Tisk Email
sporty - Boccia
Redakce: Alice N. Tejkalová
Středa, 09 Červen 2010 11:14
DOPLNĚNO V kategorii BC 4 se na mistrovství světa v portugalském Lisabonu neprobojovali do osmifinále ani loňský mistr Evropy Radek Procházka (ve skupině 3., celkově 20. místo), ani Leoš Lacina (ve skupině 4., celkově 34. místo), ani Simona Kadlecová (5. ve skupině, celkově 38.). V kategorii BC 1 se Kateřina Cuřínová dostala mezi posledních 32, tam byl ale nad její síly Nor Aandalen, kterému podlehla 0:6. V BC 1 skončil v této fázi turnaje také Ivoš Smolík, který prohrál s Korejcem Kimem 2:10. V BC 2 vyhrál František Serbus svoji skupinu, mezi dvaatřicítkou ale ztroskotal na Španělu Corderovi 1:4. Martin Fajkus byl v téže kategorii 3. ve skupině a celkově 34. Nejhůře dopadl z BC 2 Michal Kořínek, který skončil 46. V kategorii nejvíce handicapovaných boccistů BC 3 skončil Michal Svoboda celkově 45 (3. ve skupině), o něco lépe (43. příčka, 3. ve skupině) na tom byl Radovan Křenek, Vlaďka Milková dopadla z celé trojice nejhůř (3. ve skupině, celkově 47.). (at)