Úvodní stránka Boccia II. liga v boccie zná své vítěze a postupující
II. liga v boccie zná své vítěze a postupující PDF Tisk Email
sporty - Boccia
Redakce: Daniel Pavlis
Čtvrtek, 04 Listopad 2010 20:45

altVe dnech 23. - 24. října proběhlo druhé kolo II. ligy, celoroční soutěže v boccie OZP Cup, a to pro sportovce zdravotních tříd BC1, BC2 a BC3. Poslední turnaj sezony se konal v Nové Pace a byl zároveň vyvrcholením snah všech účastníků o postup do I.ligy. V Kategorii BC1 postupují dva hráči a v kategoriích BC2 a BC3 tři hráči.
II. kolo pomohlo k postupu například Vendule Písaříkové, která v Nové Pace ovládla kategorii BC2 a díky tomuto vítězství skončila nakonec na třetím, tedy postupovém místě. Spolu s ní by si I. Ligu v příštím roce měli zahrát také Tomáš Byrtus, celkový vítěz kategorie, a Luděk Vondráček.

V kategorii BC1 a BC3 triumfovali ve II. kole nakonec nejlepší hráči letošní sezony: kategorii BC1 vyhrála Marie Folvarská, kategorii BC3 kraloval Kamil Vašíček.