Úvodní stránka Florbal Florbalový pohár města Plzně zůstal po velkém boji na západě Čech
Florbalový pohár města Plzně zůstal po velkém boji na západě Čech PDF Tisk Email
sporty - Florbal
Redakce: Daniel Pavlis
Úterý, 08 Únor 2011 18:39
altPŘEVZATO - V sobotu 5. 2. se v plzeňské sportovní hale TJ Lokomotiva konal turnaj O pohár města Plzně. Pořadatelskému týmu SKH Meteor Plzeň se organizace turnaje podařila na výbornou. Účastníky turnaje čekala krásná prostorná hala s výborným zázemím a povrchem. Na zápasy dorazilo mnoho diváků a mezi nimi se objevili i přední extraligoví hokejisté HC Plzeň 1929. Po delší odmlce se mezi mantinely sešly čtyři české týmy, které se již za měsíc střetnou v tvrdém souboji na čtvrtém ligovém kole v Litvínově. Na západě Čech se nejvíc dařilo domácímu mužstvu, který vyhrál všechny čtyři zápasy včetně toho finálového. V něm porazil SKV ComAP TEAM Praha 7:5. Pražané tak skončili na druhém místě.