Okolo Podomí - 6. titul pro Iva Koblasu PDF Tisk Email
sporty - Atletika
Redakce: Alice N. Tejkalová
Středa, 25 Květen 2011 09:54

Po roční přestávce se 21. - 22. května sešli cyklisté z celé republiky na startu Mistrovství ČR spasticky handicapovaných sportovců. V sobotu absolvovali rychlou časovku, v neděli náročný okruh mezi místními obcemi Podomí, Senetářov, Krásensko, tentokrát rozšířený o obec Kotvrdovice. Letošní ročník zaznamenal rekordní účast závodníků, hlavně v kategorii T2 žen. V ní excelovala Lenka Kadetová (TJ Nola Teplice), v T2 muži tricyklisté zvítězil Roman Šejna (Sport Praha), kterého porazil pro změnu v neděli David Vondráček ze stejného klubu. V kategorii C5 byl nejlepší Marek Frohlich (Gold´s Gym - Cyklopoint Brno), mezi C4 svedl boj Jirka Bouška (JU Praha) s vítězným Lubošem Jirkou (TJ Nola Teplice), C3 ovládl Ivo Koblasa (Gold´s Gym - Cyklopoint Brno) a zároveň získal šestý mistrovský titul. Pořadatelé zajistili skvělý průběh závodů pro cyklisty i diváky a velký dík patří také sponzorům. (im)