Úvodní stránka Cyklistika Ivo Koblasa bodoval na Světovém poháru ve španělské Segovii
Ivo Koblasa bodoval na Světovém poháru ve španělské Segovii PDF Tisk Email
sporty - Cyklistika
Redakce: Alice N. Tejkalová
Úterý, 14 Červen 2011 16:26
10. června se brněnský závodník SKK Brno Ivo Koblasa postavil na start časovky v rámci světového poháru para cycling road. Časovka byla vypsána v délce 21 km. Byla především ve znamení větrného počasí. Ivo se od počátku statečně pral s časem, výsledkem potom bylo jeho 16. místo v té největší světové konkurenci. V neděli pro Iva pokračoval světový pohár silničním závodem v délce  55,5 km. V tento den byl Ivo pln odhodlání nechat na trati tělo i duši. A výsledek: Ivo dosprintoval do cíle v hlavní skupině na skvělém 10. místě, tímto si připsal první body ze světového poháru do svého mezinárodního hodnocení. (ik)