Úvodní stránka Ostatní sporty Třetí kolo hokeje na "električákách" vyhráli Jaguáři
Třetí kolo hokeje na "električákách" vyhráli Jaguáři PDF Tisk Email
sporty - Ostatní sporty
Redakce: Alice N. Tejkalová
Středa, 21 Září 2011 21:21

V sobotu 17. září se konalo již třetí ligové kolo v hokeji na elektrických vozících a letošní ročník České ligy se tak přehoupl do své druhé půlky. Ligové kolo, které pořádal klub Jaguars Praha, se odehrálo ve sportovní hale TJ Pankrác na Praze 4 a tentokrát se ho účastnily pouze tři týmy, jelikož Rejnoci ze Zlína nedorazili. Do Prahy to ovšem neměli daleko Cavaliers Praha, Transformers Praha a domácí Jaguars Praha.

První zápas sehráli Jaguars Praha s týmem Transformers Praha. V týmu Transformers hostoval Ondřej Binko z letos neaktivního klubu Tigers Janské Lázně. Po vcelku jasném průběhu utkání skončil 11:2 pro Jaguars. Následoval zápas mezi Transformers Praha a Cavaliers Praha. Zápas byl překvapivě napínavý, ale konečný výsledek 7:3 byl nakonec přeci jen lepší pro Cavaliers. Poslední oficiální zápas dne se odehrál mezi týmy Jaguars Praha a Cavaliers Praha, kteří spolu letos zápasí o celkové ligové vítězství. Po prvním poločase vypadal výsledek velmi slibně pro Jaguars 5:2, ovšem v průběhu druhého poločasu se zápas stal velmi vyrovnaným a byl nerozhodný téměř až do konce. Utkání skončilo těsně 7:6 pro Jaguars Praha.

Individuální cenu pro nejlepšího hráče s T-stickem získal Ondřej Binko, který hrál za Transformers Praha. Nejlepší brankář s 58% procentní úspěšností zásahů byla Šárka Štěrbová z Transformers Praha a nejlepší střelec se s 12-ti vstřelenými brankami stal Stanislav Cimpa z Jaguars Praha. Konečné pořadí tedy vypadalo takto: na čtvrtém místě se kvůli neúčasti umístili Rejnoci Zlín, na třetím místě se umístili Transformers Praha, druzí skončili Cavaliers Praha a třetí ligové kolo vyhráli Jaguars Praha.