Úvodní stránka Florbal Již osmý ročník tradiční florbalové Benefice firem se uskuteční 15. října na Spartě
Již osmý ročník tradiční florbalové Benefice firem se uskuteční 15. října na Spartě PDF Tisk Email
sporty - Florbal
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Pátek, 14 Říjen 2011 20:21
Dne 15. října 2011 se uskuteční již osmý ročník tradiční Benefice firem, která se bude konat - stejně jako v minulém roce - ve sportovní hale Sparta Praha. Tato akce má za cíl podpořit činnost Sportovního klubu vozíčkářů Praha (SKV Praha). V minulém roce se benefice zúčastnilo 10 týmů, v letošním roce je cíl toto číslo překonat. „Každoroční benefiční turnaj firem je pro nás významnou fundraisingovou aktivitu, která podpoří činnost sportovců v našem klubu. Navíc je skvělou příležitostí pro zdravé lidi vyzkoušet si, jaké to je hrát florbal, pokud jste připoutaný na vozíku. Celá akce získává na oblibě a týmy, které se benefice již někdy zúčastnily, se hlásí opět a přivádí další spřátelená družstva,“ sdělil předseda SKV Praha Bohuslav Hůlka. 
 
Charitativní aspekt akce spočívá v zaplacení startovného od každého zúčastněného týmu. Celková vybraná částka pak bude použita na podporu činnosti SKV Praha, především na podporu nově vzniklého outdoorového oddílu, který nabízí vozíčkářům aktivity ve volné přírodě, na kole i na vodě. Za vybrané peníze budou zakoupeny sportovní pomůcky, které vozíčkáři pro tyto aktivity potřebují.
 
Během celého dne bude zajištěn bohatý doprovodný program, diváci i zúčastnění sportovci se mohou těšit na různá taneční vystoupení, ukázku dalších aktivit členů Sportovního klubu vozíčkářů, nejmenší účastníci pak mohou navštívit dětský koutek či si vyzkoušet trampolínu.
Záštitu nad akcí převzal starosta městské části Praha 7.
 
Hana Chorváthová
 
 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting