Úvodní stránka Ostatní sporty Začal další ročník České EWH ligy!
Začal další ročník České EWH ligy! PDF Tisk Email
sporty - Ostatní sporty
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Středa, 21 Březen 2012 22:14
O víkendu 17. a 18. března se v hale v Praze na Pankráci uskutečnilo první kolo České EWH ligy 2012. Pořádání kola se ujal z pověření České federace tým EWSC Jaguars Praha. Letošní ročník ligy opět přinesl nějaké změny a novinky, a to především fakt, že přibyl pátý tým, a zápasy se tak poprvé musí rozložit do dvou hracích dnů, což je náročnější pro všechny zúčastněné.

 

Do Prahy se přijeli utkat Rejnoci ze Zlína, po roční pauze tým Tigers Janské Lázně, nováček v lize SK Indians Plzeň, a daleko to neměli pražští New Cavaliers a domácí tým Jaguárů. Jaguars letos obhajují loňský titul a hned od začátku bylo jasné, že největším soupeřem jsou opět Cavaliers, po sloučení s týmem Transformers, New Cavaliers. Jaguáři první kolo zvládli a vyhráli ho. New Cavaliers skončili druzí. Zazářil tým Rejnoků, který porazil dva nově složené týmy a umístil se na třetím místě. Tigers po roční pauze a s nováčky v týmu skončili čtvrtí. A na pátém místě se umístil tým Indians Plzeň, který tímto vítáme v lize.

Děkujeme rozhodčím, Městským strážníkům, kteří nám zajistili časomíru, všem hráčům, našim asistentům a těšíme se na druhé kolo, které bude pořádat tým New Cavaliers 12. -13. května opět v Praze.

Iva Zemková

 
 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting