Úvodní stránka Sledge hokej MS ve sledge hokeji: Korea a USA jsou ve finále, Češi budou hrát o bronz s Kanadou
MS ve sledge hokeji: Korea a USA jsou ve finále, Češi budou hrát o bronz s Kanadou PDF Tisk Email
sporty - Sledge hokej
Redakce: Alice N. Tejkalová
Čtvrtek, 29 Březen 2012 21:46
Čeští reprezentanti dnes podlehli v norském Hamaru Korejcům 0:2 v semifinále a budou hrát o bronz s Kanaďany, kteří nestačili na Američany (prohráli s nimi 1:2).  Paradoxní je, že právě obhájce titulu z USA Češi porazili ve skupině. I tak je ale účast v semifinále šampionátu skupiny A pro mužstvo, které ještě v roce 2008 prohrálo s Koreou v boji o vítězství na turnaji B obrovský úspěch. Někdejší suveréni z Norska, mistři světa, Evropy a paralympijští vítězové, kteří doma dokonce pomýšleli na medaili, se dnes zachránili právě před pádem z elitní skupiny po vítězství nad Japonskem. Budou hrát o páté místo a aktuálními evropskými šampióny z Itálie, kteří do Béčka poslali Estonce. (ant)