Úvodní stránka Florbal FBC - ABAK REMEDICUM Ostrava zvítězil ve Vozíčkářské florbalové FORTUNA lize
FBC - ABAK REMEDICUM Ostrava zvítězil ve Vozíčkářské florbalové FORTUNA lize PDF Tisk Email
sporty - Florbal
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Úterý, 15 Květen 2012 17:49
Náš tým dokázal to co nikdo před námi. V celé sezóně jsme ani jednou neprohráli a za celý ligový ročník ztratili jen jeden bod. Celý tým hrál na 100% a nechal na hřišti vše. Zcela zaslouženě jsme vyhráli mistrovský titul pro tento rok. Celou sezónu jsme předváděli útočný, kombinační a myslím, že i pohledný florbal.

 

 

Trochu historie. Před sedmi lety kdy náš tým vznikl kolem trenéra Petra Koutného a manažerky Renátky Staňkové, možná nikdo nedoufal v tento úspěch. Po sedmi letech tvrdé dřiny, nejen na tréninku, ale i při shánění sponzorů se kýžený výsledek dostavil. Za těch sedm let jsme poznali spoustu lidí a vytvořili skvělý kolektiv. To je to proč tento sport všichni s láskou a radostí děláme. Prožíváme spolu jako tým radost, zklamání, únavu a vděk všech lidí, kteří nám jakkoliv pomáhají, abychom mohli tento sport hrát. Všichni hráči a lidi kolem našeho týmy se už navždy zapsali zlatým písmem do vozíčkářské florbalové historie.

 

Poděkování patří všem naším sponzorům, bez kterých by to nešlo. Obrovské díky patří Petru Koutnému a Renátce Staňkové za jejich trpělivost, odhodlání a víru v náš tým.

Dále chci poděkovat celému týmu, který i přes prohry vždy zvedl hlavu a snažil se pořád zlepšovat. Všichni dokázali, jaký mají charakter, nevzdali to a byli po právu odměněni.

 

Veškeré toto úsilí stálo za to. Jsme totiž MISTŘI. Jsme nejlepší…

 

Lukáš Grúner, gólman

 
 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting