Úvodní stránka Cyklistika Cyklistické závody Okolo Podomí vyhráli ve svých kategoriích reprezentanti
Cyklistické závody Okolo Podomí vyhráli ve svých kategoriích reprezentanti PDF Tisk Email
sporty - Cyklistika
Redakce: Alice N. Tejkalová
Pátek, 22 Červen 2012 22:47

Ve dnech 9. – 10. června 2012 proběhlo Mistrovství ČR v cyklistice spasticky postižených, Okolo Podomí.  Mistrovství ČR pořádal SK Kociánka Brno ve spolupráci s firmou Tauro, Cyklo point Brno a obcemi Podomí, Krásensko, Senetářov a Kotrdovice z pověření České federace Spastic Handicap. Silniční závod se jel na okruhu Obecní úřad Podomí (start/cíl) – Senetářov – Krásenko – Podomí. Jedno kolo měří 8 km. Okruh byl zcela uzavřen veřejné dopravě. Ve svých kategoriích triumfovali v časovce i silničním závodě čeští reprezentanti Jiří Bouška, Ivo Koblasa a Lenka Kadetová, tricyklista David Vondráček byl druhý v časovce. Fotografie ze závodů najdete ve Fotogalerii Handisportu. (pv), (ant)