Úvodní stránka Londýn 2012 Dva čeští plavci ve finále závodu na 50 m znak
Dva čeští plavci ve finále závodu na 50 m znak PDF Tisk Email
sporty - Londýn 2012
Redakce: Adéla
Čtvrtek, 06 Září 2012 14:24
Jan Povýšil skončil ve včerejším večerním finálovém závodě volným stylem na 100 m, S4, na 7. pozici. I dnes se českým plavcům zadařilo v závodě na 50 m znak, S4, si v rozplavbách Arnošt Petr doplaval pro první pozici a Jan Povýšil pro čtvrtou. Oba se tak kvalifikovali do večerního finále. V prsařské stovce, SB14, doplavala 17. Adéla Míková. Filip Coufal skončil 18. v závodě na 100 m volným stylem, kategorie S10. Čestí stolní tenisté v soutěži týmů ve složení: Jaroslav Hadrava, Jiří Suchánek, Réné Tauš, podlehli ve čtvrtfinále 0:3 korejskému týmu. V soutěži boccistů Franišek Serbus prohrál 0:12 s honkongskou protihráčkou Yeungovou. Leoš Lacina podlehl Brazilci Pintovi 2:4. V silničním závodě C4 - 5 dojel na 7. pozici Jiří Ježek a Jiří Bouška devatenáctý. Tereza Diepoldová, kategorie C1 - 3, skončila čtvrtá. Soutěžilo se také v hodu diskem. Martin Zvolánek skončil v kategorii F51/52/53 šestý, bronzová medailistka z vrhu koulí Eva Berná se umístila osmá. (as)