Úvodní stránka Zajímavosti Motorkářskou benefici na Strahově podpořil i Oliver Shokouh
Motorkářskou benefici na Strahově podpořil i Oliver Shokouh PDF Tisk Email
ostatní - Zajímavosti
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Sobota, 15 Září 2012 22:18

Minulý víkend proběhla na Strahově benefice občanského sdružení Outdoors Riders ve prospěch dětí s autismem. V úvodu přivítal účastníky moderátor Ondřej Hrůza a přivítal i Olivera Shokouha, zakladatele Love Ride Foundation, která benefici Love Ride organizuje v USA již 29 let. Oliver seznámil účastníky s historií Love Ride a pozdravil všechny motorkáře i veřejnost. Následovalo představení Manniho, člena Oliverova klubu UGLY motorcycle klub, který organizuje charitativní akce po celém světě již několik desetiletí.

 


Předseda sdružení Radek Kriegler v úvodu představil činnost občanského sdružení Outdoors Riders od roku 2008, seznámil účastníky s historií projektu a důvody, proč se sdružení rozhodlo podpořit děti s autismem. Daník, dítě s Aspergerovým syndromem, se s námi podělil o svoje životní zkušenosti a později se také zúčastnil vyjížďky v sedle motocyklu Manniho. Simona Votyová, PR managerka APLA Praha představila problematiku práce s dětmi s poruchou autistického spektra.
 

Dopolední hudební program okořenily kapely Steve Charles a Faketown, poté se již několik desítek motocyklů seřadilo k vyjížďce, která vedla ulicemi Prahy a do jejího blízkého okolí. Daník i vozíčkářka Šárka Holasová a handicapovaní motorkáři se sdružení Adrenalin bez bariér v čele kolony si vyjížďku hodně užili, doprovod zajistila Policie ČR.
 

V odpoledním programovém bloku se vystřídaly hudební produkce vynikající hradecké kapely K2 a skupiny Gate Crasher, následovala autogramiáda známého herce Martina Stránského a zakladatele Love Ride Olivera Shokouh. Program pokračoval vydražením obrazu Marilyn Monroe od Johan Art, podařilo se blíže představit práci občanského sdružení APLA Praha prostřednictvím paní Čáslavské, ředitelky sdružení APLA.
 

Hard Rock Cafe Praha přispělo výtěžkem z dobrovolného vstupného na koncert skupiny Frank Trier v rámci Afterparty, společnost Dream Cars výtěžkem za svezení v Caterhamu. Účastníci měli možnost se seznámit s produkty firmy Bezpečně na motorce.

Celkový výtěžek benefice bude oznámen po rozpečetění pokladniček ze strany Asociace pomáhající lidem s autismem (www.praha.apla.cz) na této stránce.

 

(rk), www.mcoutdoors.cz

 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting