Úvodní stránka Zajímavosti Devátý ročník tradiční Benefice firem na Spartě ve Vysočanech
Devátý ročník tradiční Benefice firem na Spartě ve Vysočanech PDF Tisk Email
ostatní - Zajímavosti
Redakce: Alice N. Tejkalová   
Čtvrtek, 04 Říjen 2012 21:48
Dne 13. října 2012 se uskuteční již devátý ročník tradiční florbalové Benefice firem, která se bude konat ve sportovní hale Arena Sparta Podvinný Mlýn v Praze ve Vysočanech. Tato akce má za cíl podpořit činnost Sportovního klubu vozíčkářů Praha (SKV Praha). Záštitu nad akcí převzal starosta městské části Praha 9. Každý zúčastněný tým platí startovné na podporu činnosti SKV Praha. V rámci turnaje si zahrají týmy florbal mezi sebou, vyzkouší si ale i florbal na vozíku proti SKV Praha ComAp týmu.

"Stejně jako minulý rok tuto akci s ostatními Seznamáky velmi rádi podpoříme. Benefiční turnaj na podporu hendikepovaných sportovců je skvělá myšlenka a zároveň příležitost zahrát si přátelský turnaj a vyzkoušet, jaké to je hrát florbal ze sedla vozíku. Přijďte se podívat, zda s týmem Seznam.cz obhájíme loňské vítězství," řekl Milan Fridrich, kapitán české florbalové reprezentace a patron letošního turnaje.

Během celého dne bude zajištěn bohatý doprovodný program, diváci i zúčastnění sportovci se mohou těšit na různá taneční vystoupení, ukázku dalších aktivit členů SKV, nejmenší návštěvníci pak mohou trávit svůj čas v dětském koutku, vyzkoušet si trampolínu nebo tvořit ve výtvarných dílnách. Veřejnost má vstup zdarma. V odpoledních hodinách se na Benefici přijde podívat tak herec a patron SKV Praha Martin Stránský.

Díky umístění Benefičního turnaje do Vysočan mají návštěvníci možnost trávit čas nejen v hale, ale mohou si den zpestřit návštěvou sousedního parku, který nabízí hned dvě dětská hřiště, Keltské hradiště nebo lanové centrum. Paralelně s naší akcí bude v areálu Sparty - venku na oválu probíhat pod taktovkou Atletiky Knoflík další sportovní akce "Hele, já jsem všesportovec", určená rodičům a dětem.

Jana Kosťová

 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting