Úvodní stránka Boccia 1. ligu OZP Cupu vyhráli boccisté Cuřínová, Serbus, Vašíček a Procházka
1. ligu OZP Cupu vyhráli boccisté Cuřínová, Serbus, Vašíček a Procházka PDF Tisk Email
sporty - Boccia
Redakce: Alice N. Tejkalová
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 10:03
Minulý víkend skončila v Brně čtvrtým kolem první liga celoroční soutěže v boccie OZP Cup. Celkovými vítězi jednotlivých kategorií se stali v BC1 Kateřina Cuřínová z SC Jedličkova ústavu v Brně (s asistentkou Lenkou Cuřínovou), v BC2 František Serbus z SC Jedličkova ústavu v Praze (ten jako jediný ze všech celkových šampiónů nevyhrál poslední kolo, ve kterém ho porazili Michal Kořínek a Martin Fajkus), v BC3 Kamil Vašíček z SK Kociánka Brno a v BC4 stříbrný ze soutěže párů v Londýně Radek Procházka z TJ Léčebna Košumberk. (pv), (ant)