Úvodní stránka Rozhovor s... "Se svými výkony jsme spokojeni" hodnotí své výkony na ME v lukostřelbě čeští reprezentanti z Brna
"Se svými výkony jsme spokojeni" hodnotí své výkony na ME v lukostřelbě čeští reprezentanti z Brna PDF Tisk Email
ostatní - Rozhovor s...
Redakce: Adéla   
Sobota, 19 Srpen 2006 22:21
Lukostřelec SK Kociánka a reprezentant ČR Spastic Handicap Martin Bartoš ukončil své první vystoupení na ME v lukostřelbě v kategorii ARW1 jednotlivců ( kladkový luk z vozíku) a obsadil osmé místo, když v kvalifikaci nastřílel kvalitní 1230 bodů a v eliminaci prohrál až ve čtvrtfinále se Zdeňkem Šebkem, druhým závodníkem kvalifikace. Po vyřazení z eliminace mi Martin v telefonickém rozhovoru odpověděl na pár otázek.

Jak se ti, Martine, střílí na ME?
Střílí se mi v pohodě. Se svými dosavadními výsledky jsem celkem spokojen, přestože jsem pár šípů pokazil, a jak v kvalifikaci, tak v rozstřelu (eliminaci) to mohlo být lepší. Uvidíme, jak nám půjdou družstva.

Jaká je konkurence?
Finové střílí velmi dobře a pravděpodobně budou velice dobrým soupeřem i pro soutěž družstev. Daří se nám držet krok i s Francouzi a Italy. Svými kvalitními výkony překvapili Śvýcaři a tradičně výborně střílí lukostřelci Ukrajiny.

Jak to jde nováčkovi na evropském šampionátu Pavlu Vyhňákovi?
Pavel se drží statečně. Přestože jeho výsledek nestačí na nejlepší umístění, vybojoval si svým stále zlepšujícím výkonem účast pro závod družstev. Reprezentační trenér Ivan Králik ho nominoval do družstva ARW2 (reflexní luk z vozíku).

Děkuji a přejeme hodně štěstí, přesné oko a klidnou ruku do dalších bojů na ME.
 

Petr Horáček, manažer SK Kociánka Brno 
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting